znak eu msmt

Sdílené zkušenosti projekt MAP I

ŠŤASTNÝ RODIČ, ŠŤASTNÁ RODINA

úterý, 25 duben 2017

Datum, čas a místo konání akce:

  • Organizátor: MAS Holicko o.p.s.

Tímto bych Vás chtěla pozvat na seminář s názvem ŠŤASTNÝ RODIČ, ŠŤASTNÁ RODINA, který pořádá RVC Holoubek dne 3.5.2017 v Holicích.

Kurz je zaměřen na tato témata:

  • Ideální nastavení mysli, pro plné využití svého potenciálu,
  • Jak u dětí, toto ideální nastavení mysli budovat,
  • Vyhnout se nástrahám, které nám brání cítit se dobře,
  • Vytvořit své vlastní štěstí - cvičení strom štěstí

Kurz povede Sebastien Martineau (přední evropský odborník na pozitivní psychologii a embodiment) a Marcel Němcová (trenérka, koučka a konzultantka v oblasti sebepoznání, měkkých a manažerských dovedností). Proto si troufám tvrdit, že se jedná o nevšední příležitost.

Sebastien Martineau je jedním z předních odborníků na pozitivní psychologii aplikovanou na byznys v regionu střední a východní Evropy. Je to zkušený psycholog, učitel aikida a manažer britského Ministerstva obrany. Sebastien začal kariéru trenéra v roce 2005 a dnes přináší semináře a workshopy embodied leadershipu do leadership programů v Evropě. V roce 2013 byl Sebastien jedním z prvních studentů Magisterského programu „Pozitivní vedení a strategie“ na IE Business School, jeden z prvních MA celosvětově a první v Evropě, kdo začal trénovat manažery při uplatňování pozitivní psychologie pro vlastní výkon a výkonost jejich podnikání. Sebastien nadále propojuje embodiment a pozitivní psychologii, aby pomohl svým klientům dosáhnout osobní i firemní dokonalosti. Sebastien také pracuje na budování štěstí a pohody s rodinami a jednotlivci.

Účast na semináři je bezplatná. Překlad z AJ zajištěn.

V případě zájmu se prosím registrujte

zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbPhhOWEFpZ5CWNw_KRDmGdceM1A-l0unYnX4vHxXTG3ZEYA/viewform?c=0&w=1 

Naposledy změněno čtvrtek, 13 prosinec 2018 11:34

Hledat